Kursliste

    Grupa 0a (Minionki)

    Kursbereich: Zerówka
    • Trainer/in: Monika Mużacz
    • Trainer/in: Małgorzata Ławicka

    Język angielski w Zerówce

    Kursbereich: Zerówka
    • Trainer/in: Klaudia Winniewska

    Klasa 1a

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Violetta Zygmunt

    Klasa 1b

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Marta Grudzińska

    Klasa 1c

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Elżbieta Rusinek

    Język angielski 1a, 1b, 1c

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Magdalena Bolibok

    Religia 1a, 1b, 1c

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Bożena Lenart

    Etyka 1b

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Zajęcia kształtujące kreatywność 1a, 1b, 1c

    Kursbereich: Klasa I
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Klasa 2a

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Marzena Marek
    • Trainer/in: Marta Zgiet

    Klasa 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Krystyna Kapica

    Język angielski 2

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Małgorzata Szcześniak

    Zajęcia dodatkowe 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Krystyna Kapica

    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1b i 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Marzena Marek
    • Trainer/in: Marta Zgiet

    Informatyka 2a i 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Etyka 1, 2, 3

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Religia 2a i 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Bożena Lenart

    Zajęcia kształtujące kreatywność 2a, 2b

    Kursbereich: Klasa II
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Klasa 3a

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Dorota Małek

    Klasa 3b

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Małgorzata Gańska

    Klasa 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Małgorzata Siwek

    Język angielski 3a, 3b, 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Małgorzata Szcześniak

    Etyka 3b

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Etyka 1a i 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3a, 3b i 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3a i 3b

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Stanisław Skibiński

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Religia 3a, 3b, 3c

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Bożena Lenart

    Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3

    Kursbereich: Klasa III
    • Trainer/in: Violetta Zygmunt

    Wychowanie do życia w rodzinie IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Katarzyna Bauer

    Zajęcia z wychowawcą IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Beata Jelinek

    Technika IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Tomasz Dunaj

    Przyroda IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Dariusz Pszczelnik

    Wychowanie Fizyczne IVb

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Janusz Olech

    Religia IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Bożena Lenart

    Historia IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Matematyka IVb

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Matematyka IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Beata Jelinek

    Język angielski IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Magdalena Bolibok

    Język polski IVb

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Monika Szalast

    Język polski IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Dorota Gał

    Informatyka IVa

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Technika IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Etyka IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Język angielski IVb

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Wioletta Garbol

    Muzyka IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Plastyka IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Przyroda IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Informatyka IV b

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Historia IV

    Kursbereich: Klasa IV
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Wychowanie do życia w rodzinie V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Katarzyna Bauer

    Biologia V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Elżbieta Krukowska
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Zajęcia z wychowawcą Vb

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Agnieszka Kutyła

    Geografia V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne Vb i Vc

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Dariusz Pszczelnik

    Wychowanie Fizyczne Va i Vd

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Andrzej Radziejewski

    Zajęcia z wychowawcą Vd

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Historia Va i Vb

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Matematyka Vc i Vd

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Beata Jelinek

    Język polski Vb

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Agnieszka Kutyła

    Język polski Vc

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Dorota Gał

    Język polski Va i Vd

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Sylwia Gierczak

    Informatyka Vb

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Technika V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Język angielski V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Klaudia Winniewska

    Matematyka Va i Vb

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Ewa Goliszek

    Etyka V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Muzyka V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Plastyka V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Historia V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Informatyka V

    Kursbereich: Klasa V
    • Trainer/in: Przemysław Sujka

    Biologia VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Elżbieta Krukowska
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Język angielski VIa

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Małgorzata Szcześniak

    Geografia VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIb, VIc, VId

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Dariusz Pszczelnik

    Zajęcia z wychowawcą VIa

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Stanisław Skibiński

    Plastyka VIa

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Stanisław Skibiński

    Matematyka VIc

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Marzena Gołota

    Wychowanie Fizyczne VIa (CH)

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Andrzej Radziejewski

    Wychowanie Fizyczne VIa (DZ)

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Monika Kołodziejczyk

    Historia VIc i VId

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Matematyka VId

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Język polski VIc

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Beata Domańska

    Matematyka VIa

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Beata Jelinek

    Język angielski VIb i VId

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Edyta Stachyra

    Język polski VIa i VIb

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Monika Szalast

    Informatyka VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Technika VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Język polski VId

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Agnieszka Lenart-Kulawiak

    Matematyka VIb

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Ewa Goliszek

    Etyka VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Język angielski VIc

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Wioletta Garbol

    Muzyka VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Plastyka VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak

    Historia VI

    Kursbereich: Klasa VI
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Informatyka VIIc

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Tomasz Dunaj

    Zajęcia z wychowawcą VIIa

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Katarzyna Bauer

    Doradztwo zawodowe VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Ewelina Semczuk-Miśko

    Biologia VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Elżbieta Krukowska
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Zajęcia z wychowawcą VIIb

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Geografia VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIIc

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Andrzej Radziejewski

    Zajęcia z wychowawcą VIId

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Janusz Olech

    Wychowanie Fizyczne VIId

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Janusz Olech

    Matematyka VIIa

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Marzena Gołota

    Wychowanie fizyczne VIIa i VIIb

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Monika Kołodziejczyk

    Matematyka VIIc

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Matematyka VIIb

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Religia VIIb

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: ks. Daniel Chomontowski

    Matematyka VIId

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Beata Jelinek

    Język polski VIIb

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Agnieszka Kutyła

    Język angielski VIIc

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Edyta Stachyra

    Język polski VIIa i VIIc

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Renata Billewicz

    Język polski VIId

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Monika Szalast

    Chemia VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Anna Stępień

    Religia VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: ks. Konrad Żyśko

    Informatyka VIIa

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Elżbieta Krzowska

    Język hiszpański VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Małgorzata Konarzewska

    Język niemiecki VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Anna Flis-Skrzypek

    Etyka VII i VIII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Małgorzata Łyjak

    Język angielski VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Wioletta Garbol

    Muzyka VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Plastyka VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Katarzyna Bauer

    Historia VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Fizyka VII

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Iwona Cisowska

    Informatyka VIIb i VIId

    Kursbereich: Klasa VII
    • Trainer/in: Przemysław Sujka

    Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Katarzyna Bauer

    Zajęcia z wychowawcą VIIId

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Ewa Goliszek

    Informatyka VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Tomasz Dunaj

    Zajęcia z wychowawcą VIIIc

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Biologia VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Elżbieta Krukowska
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność (Matematyka)

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk

    Religia VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: ks. Daniel Chomontowski

    Historia VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Wiedza o społeczeństwie VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Geografia VIIIc i VIIId

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Katarzyna Pierzchalska-Kmieć

    Wychowanie Fizyczne VIIIc

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Andrzej Radziejewski

    Wychowanie Fizyczne VIIIb

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Janusz Olech

    Geografia VIIIa i VIIIb

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIIId

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Monika Kołodziejczyk

    Wychowanie Fizyczne VIIIa

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Monika Kołodziejczyk

    Edukacja dla bezpieczeństwa VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Andrzej Abramowicz

    Matematyka VIIIb i VIIIc

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Marzena Gołota
    • Trainer/in: Edyta Stachyra

    Język angielski VIIIB

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Edyta Stachyra

    Język polski VIIIb i VIIId

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Renata Billewicz

    Język angielski VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Magdalena Bolibok

    Język polski VIIIa

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Agnieszka Lenart-Kulawiak

    Język polski VIIIc

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Sylwia Gierczak

    Język hiszpański VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Małgorzata Konarzewska

    Język niemiecki VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Anna Flis-Skrzypek

    Matematyka VIIIa i VIIId

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Ewa Goliszek

    Chemia VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Anna Stępień

    Fizyka VIII

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Iwona Cisowska

    Informatyka VIIIa

    Kursbereich: Klasa VIII
    • Trainer/in: Przemysław Sujka

    Indywidualna ścieżka kształcenia

    • Trainer/in: Aneta Cięszczyk
    • Trainer/in: Iwona Cisowska
    • Trainer/in: Małgorzata Konarzewska
    • Trainer/in: Elżbieta Krukowska
    • Trainer/in: Agnieszka Kutyła
    • Trainer/in: Paweł Miszczuk
    • Trainer/in: Edyta Stachyra
    • Trainer/in: Anna Stępień

    Zajęcia rewalidacyjne VII

    • Trainer/in: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia wyrównawcze

    • Trainer/in: Elżbieta Rusinek

    Zajęcia rewalidacyjne 1

    • Trainer/in: Katarzyna Błaszczak
    • Trainer/in: Aleksandra Iwaszko

    Pomoc psychologiczno-pedagogiczna (IV-VIII)

    • Trainer/in: Madalena Giza
    • Trainer/in: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia dodatkowe

    • Trainer/in: Iwona Biłat

    Zajęcia indywidualne 3

    • Trainer/in: Violetta Zygmunt

    Pomoc psychologiczno-pedagogiczna (I-III)

    • Trainer/in: Madalena Giza
    • Trainer/in: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia indywidualne z języka angielskiego

    • Trainer/in: Klaudia Winniewska

    Zajęcia rewalidacyjne

    • Trainer/in: Marta Zgiet

    Wspomaganie ucznia

    • Trainer/in: Mateusz Mędrek

    Język polski dla obcokrajowców

    • Trainer/in: Agnieszka Kutyła

    Chór Mała Kasjopea

    • Trainer/in: Alicja Grzeszczyk
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Chór Kasjopea

    • Trainer/in: Alicja Grzeszczyk
    • Trainer/in: Urszula Matwiejuk

    Nauczyciele i Wychowawcy

    Kursbereich: Nauczyciele
    • Trainer/in: Madalena Giza
    • Trainer/in: Aleksandra Iwaszko

    Rada Pedagogiczna

    Kursbereich: Nauczyciele
    • Trainer/in: Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk

    Kurs dla Nauczycieli SP6

    Kursbereich: Nauczyciele
    • Trainer/in: Przemysław Sujka