Dostępne kursy

    Grupa 0a (Minionki)

    Kategoria: Zerówka
    • Prowadzący: Monika Mużacz
    • Prowadzący: Małgorzata Ławicka

    Język angielski w Zerówce

    Kategoria: Zerówka
    • Prowadzący: Klaudia Winniewska

    Klasa 1a

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Violetta Zygmunt

    Klasa 1b

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Marta Grudzińska

    Klasa 1c

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Elżbieta Rusinek

    Język angielski 1a, 1b, 1c

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Magdalena Bolibok

    Religia 1a, 1b, 1c

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Bożena Lenart

    Etyka 1b

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Zajęcia kształtujące kreatywność 1a, 1b, 1c

    Kategoria: Klasa I
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Klasa 2a

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Marzena Marek
    • Prowadzący: Marta Zgiet

    Klasa 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Krystyna Kapica

    Język angielski 2

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Małgorzata Szcześniak

    Zajęcia dodatkowe 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Krystyna Kapica

    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1b i 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Marzena Marek
    • Prowadzący: Marta Zgiet

    Informatyka 2a i 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Etyka 1, 2, 3

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Religia 2a i 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Bożena Lenart

    Zajęcia kształtujące kreatywność 2a, 2b

    Kategoria: Klasa II
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Klasa 3a

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Dorota Małek

    Klasa 3b

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Małgorzata Gańska

    Klasa 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Małgorzata Siwek

    Język angielski 3a, 3b, 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Małgorzata Szcześniak

    Etyka 3b

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Etyka 1a i 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3a, 3b i 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3a i 3b

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Stanisław Skibiński

    Zajęcia kształtujące kreatywność 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Religia 3a, 3b, 3c

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Bożena Lenart

    Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3

    Kategoria: Klasa III
    • Prowadzący: Violetta Zygmunt

    Wychowanie do życia w rodzinie IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Katarzyna Bauer

    Zajęcia z wychowawcą IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Beata Jelinek

    Technika IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Tomasz Dunaj

    Przyroda IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Dariusz Pszczelnik

    Wychowanie Fizyczne IVb

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Janusz Olech

    Religia IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Bożena Lenart

    Historia IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Matematyka IVb

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Matematyka IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Beata Jelinek

    Język angielski IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Magdalena Bolibok

    Język polski IVb

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Monika Szalast

    Język polski IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Dorota Gał

    Informatyka IVa

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Technika IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Etyka IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Język angielski IVb

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Wioletta Garbol

    Muzyka IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Plastyka IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Przyroda IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Informatyka IV b

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Historia IV

    Kategoria: Klasa IV
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Wychowanie do życia w rodzinie V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Katarzyna Bauer

    Biologia V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Elżbieta Krukowska
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Zajęcia z wychowawcą Vb

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Agnieszka Kutyła

    Geografia V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne Vb i Vc

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Dariusz Pszczelnik

    Wychowanie Fizyczne Va i Vd

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

    Zajęcia z wychowawcą Vd

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Historia Va i Vb

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Matematyka Vc i Vd

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Beata Jelinek

    Język polski Vb

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Agnieszka Kutyła

    Język polski Vc

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Dorota Gał

    Język polski Va i Vd

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Sylwia Gierczak

    Informatyka Vb

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Technika V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Język angielski V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Klaudia Winniewska

    Matematyka Va i Vb

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Ewa Goliszek

    Etyka V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Muzyka V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Plastyka V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Historia V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Informatyka V

    Kategoria: Klasa V
    • Prowadzący: Przemysław Sujka

    Biologia VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Elżbieta Krukowska
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Język angielski VIa

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Małgorzata Szcześniak

    Geografia VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIb, VIc, VId

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Dariusz Pszczelnik

    Zajęcia z wychowawcą VIa

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Stanisław Skibiński

    Plastyka VIa

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Stanisław Skibiński

    Matematyka VIc

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Marzena Gołota

    Wychowanie Fizyczne VIa (CH)

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

    Wychowanie Fizyczne VIa (DZ)

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Monika Kołodziejczyk

    Historia VIc i VId

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Matematyka VId

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Język polski VIc

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Beata Domańska

    Matematyka VIa

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Beata Jelinek

    Język angielski VIb i VId

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Edyta Stachyra

    Język polski VIa i VIb

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Monika Szalast

    Informatyka VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Technika VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Język polski VId

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Agnieszka Lenart-Kulawiak

    Matematyka VIb

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Ewa Goliszek

    Etyka VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Język angielski VIc

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Wioletta Garbol

    Muzyka VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Plastyka VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

    Historia VI

    Kategoria: Klasa VI
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Informatyka VIIc

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Tomasz Dunaj

    Zajęcia z wychowawcą VIIa

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Katarzyna Bauer

    Doradztwo zawodowe VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Ewelina Semczuk-Miśko

    Biologia VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Elżbieta Krukowska
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Zajęcia z wychowawcą VIIb

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Geografia VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIIc

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

    Zajęcia z wychowawcą VIId

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Janusz Olech

    Wychowanie Fizyczne VIId

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Janusz Olech

    Matematyka VIIa

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Marzena Gołota

    Wychowanie fizyczne VIIa i VIIb

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Monika Kołodziejczyk

    Matematyka VIIc

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Matematyka VIIb

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Religia VIIb

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: ks. Daniel Chomontowski

    Matematyka VIId

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Beata Jelinek

    Język polski VIIb

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Agnieszka Kutyła

    Język angielski VIIc

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Edyta Stachyra

    Język polski VIIa i VIIc

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Renata Billewicz

    Język polski VIId

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Monika Szalast

    Chemia VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Anna Stępień

    Religia VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: ks. Konrad Żyśko

    Informatyka VIIa

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Elżbieta Krzowska

    Język hiszpański VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Małgorzata Konarzewska

    Język niemiecki VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Anna Flis-Skrzypek

    Etyka VII i VIII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Małgorzata Łyjak

    Język angielski VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Wioletta Garbol

    Muzyka VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Plastyka VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Katarzyna Bauer

    Historia VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Fizyka VII

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Iwona Cisowska

    Informatyka VIIb i VIId

    Kategoria: Klasa VII
    • Prowadzący: Przemysław Sujka

    Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Katarzyna Bauer

    Zajęcia z wychowawcą VIIId

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Ewa Goliszek

    Informatyka VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Tomasz Dunaj

    Zajęcia z wychowawcą VIIIc

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Biologia VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Elżbieta Krukowska
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk

    Zajęcia kształtujące kreatywność (Matematyka)

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk

    Religia VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: ks. Daniel Chomontowski

    Historia VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Wiedza o społeczeństwie VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Geografia VIIIc i VIIId

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Katarzyna Pierzchalska-Kmieć

    Wychowanie Fizyczne VIIIc

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

    Wychowanie Fizyczne VIIIb

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Janusz Olech

    Geografia VIIIa i VIIIb

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Dorota Namysławska

    Wychowanie Fizyczne VIIId

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Monika Kołodziejczyk

    Wychowanie Fizyczne VIIIa

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Monika Kołodziejczyk

    Edukacja dla bezpieczeństwa VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Andrzej Abramowicz

    Matematyka VIIIb i VIIIc

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Marzena Gołota
    • Prowadzący: Edyta Stachyra

    Język angielski VIIIB

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Edyta Stachyra

    Język polski VIIIb i VIIId

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Renata Billewicz

    Język angielski VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Magdalena Bolibok

    Język polski VIIIa

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Agnieszka Lenart-Kulawiak

    Język polski VIIIc

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Sylwia Gierczak

    Język hiszpański VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Małgorzata Konarzewska

    Język niemiecki VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Anna Flis-Skrzypek

    Matematyka VIIIa i VIIId

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Ewa Goliszek

    Chemia VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Anna Stępień

    Fizyka VIII

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Iwona Cisowska

    Informatyka VIIIa

    Kategoria: Klasa VIII
    • Prowadzący: Przemysław Sujka

    Indywidualna ścieżka kształcenia

    • Prowadzący: Aneta Cięszczyk
    • Prowadzący: Iwona Cisowska
    • Prowadzący: Małgorzata Konarzewska
    • Prowadzący: Elżbieta Krukowska
    • Prowadzący: Agnieszka Kutyła
    • Prowadzący: Paweł Miszczuk
    • Prowadzący: Edyta Stachyra
    • Prowadzący: Anna Stępień

    Zajęcia rewalidacyjne VII

    • Prowadzący: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia wyrównawcze

    • Prowadzący: Elżbieta Rusinek

    Zajęcia rewalidacyjne 1

    • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak
    • Prowadzący: Aleksandra Iwaszko

    Pomoc psychologiczno-pedagogiczna (IV-VIII)

    • Prowadzący: Madalena Giza
    • Prowadzący: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia dodatkowe

    • Prowadzący: Iwona Biłat

    Zajęcia indywidualne 3

    • Prowadzący: Violetta Zygmunt

    Pomoc psychologiczno-pedagogiczna (I-III)

    • Prowadzący: Madalena Giza
    • Prowadzący: Aleksandra Iwaszko

    Zajęcia indywidualne z języka angielskiego

    • Prowadzący: Klaudia Winniewska

    Zajęcia rewalidacyjne

    • Prowadzący: Marta Zgiet

    Wspomaganie ucznia

    • Prowadzący: Mateusz Mędrek

    Język polski dla obcokrajowców

    • Prowadzący: Agnieszka Kutyła

    Chór Mała Kasjopea

    • Prowadzący: Alicja Grzeszczyk
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Chór Kasjopea

    • Prowadzący: Alicja Grzeszczyk
    • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

    Nauczyciele i Wychowawcy

    Kategoria: Nauczyciele
    • Prowadzący: Madalena Giza
    • Prowadzący: Aleksandra Iwaszko

    Rada Pedagogiczna

    Kategoria: Nauczyciele
    • Prowadzący: Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk

    Kurs dla Nauczycieli SP6

    Kategoria: Nauczyciele
    • Prowadzący: Przemysław Sujka