Dostępne kursy

Historia Vb

Kategoria: Klasa V
  • Prowadzący: Iwona Biłat

Informatyka Vb

Kategoria: Klasa V
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Muzyka V

Kategoria: Klasa V
  • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

Plastyka V

Kategoria: Klasa V
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Zajęcia rewalidacyjne Vb

Kategoria: Klasa V
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Język polski VIa

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Renata Billewicz

Informatyka VI

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Muzyka VI

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

Plastyka VI

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Zajęcia z wychowawcą VIa

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Sylwia Gierczak

Zajęcia z kształtowania kreatywności VI

Kategoria: Klasa VI
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Język polski VIIa i VIId

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Sylwia Gierczak

Język hiszpański VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Małgorzata Konarzewska

Fizyka VII (semestr I)

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Iwona Cisowska

Fizyka VII (semestr II)

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Iwona Cisowska

Historia VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Iwona Biłat

Informatyka VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Język angielski VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Klaudia Winniewska

Plastyka VIId

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Matematyka VIIa i VIIb

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Ewa Goliszek

Muzyka VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Urszula Matwiejuk

Wychowanie Fizyczne VII

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

Zajęcia z wychowawcą VIId

Kategoria: Klasa VII
  • Prowadzący: Katarzyna Błaszczak

Język hiszpański VIII

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Małgorzata Konarzewska

Doradztwo zawodowe VIII

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Ewelina  Semczuk-Miśko

Fizyka VIII (semestr I)

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Iwona Cisowska

Informatyka VIII

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Język angielski VIIIb

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Edyta Stachyra

Język angielski VIIIc

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Wioletta Garbol

Język angielski VIIId

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Edyta Stachyra

Matematyka VIIIb

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Ewa Goliszek

Język polski VIIId

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Agnieszka Lenart-Kulawiak

Wychowanie Fizyczne VIIIc i VIIId

Kategoria: Klasa VIII
  • Prowadzący: Andrzej Radziejewski

Lekcja:Enter

Kategoria: Nauczyciele
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Nauczyciele SP6

Kategoria: Nauczyciele
  • Prowadzący: Przemysław Sujka

Język angielski LKO

  • Prowadzący: Klaudia Winniewska

Centrum Mistrzostwa Informatycznego

  • Prowadzący: Przemysław Sujka