Available courses

Biologia V

Category: Klasa V
  • Teacher: Dorota Namysławska

Język polski Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Renata Billewicz

Informatyka Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Elżbieta Krzowska

Historia Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Iwona Biłat

Historia Vb

Category: Klasa V
  • Teacher: Paweł Miszczuk

Matematyka Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Beata Jelinek

Matematyka Vb

Category: Klasa V
  • Teacher: Aneta Cięszczyk

Geografia V

Category: Klasa V
  • Teacher: Paweł Miszczuk

Zajęcia z wychowawcą Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Beata Jelinek

Język angielski Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Magdalena Bolibok

Język angielski Vb

Category: Klasa V
  • Teacher: Wioletta Garbol

Informatyka Vb

Category: Klasa V
  • Teacher: Przemysław Sujka

Muzyka V

Category: Klasa V
  • Teacher: Urszula Matwiejuk

Plastyka V

Category: Klasa V
  • Teacher: Katarzyna Błaszczak

Wychowanie fizyczne Va

Category: Klasa V
  • Teacher: Dariusz Pszczelnik

Etyka V

Category: Klasa V
  • Teacher: Małgorzata Łyjak

Religia V

Category: Klasa V
  • Teacher: Justyna Wójcik-Nurzyńska

Biologia VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Dorota Namysławska

Matematyka VId

Category: Klasa VI
  • Teacher: Beata Jelinek

Etyka VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Małgorzata Łyjak

Matematyka VIc

Category: Klasa VI
  • Teacher: Marzenna Gołota

Informatyka VIb

Category: Klasa VI
  • Teacher: Elżbieta Krzowska

Język polski VIa i VId

Category: Klasa VI
  • Teacher: Sylwia Gierczak

Język polski VIc

Category: Klasa VI
  • Teacher: Dorota Gał

Język polski VIb

Category: Klasa VI
  • Teacher: Agnieszka Kutyła

Matematyka VIa i VIb

Category: Klasa VI
  • Teacher: Ewa Goliszek

Historia VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Iwona Biłat

Geografia VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Paweł Miszczuk

Język angielski VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Klaudia Winniewska

Muzyka VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Urszula Matwiejuk

Zajęcia z wychowawcą VIa

Category: Klasa VI
  • Teacher: Sylwia Gierczak

Zajęcia z wychowawcą VIc

Category: Klasa VI
  • Teacher: Dorota Gał

Zajęcia z wychowawcą VId

Category: Klasa VI
  • Teacher: Katarzyna Błaszczak

Plastyka VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Katarzyna Błaszczak

Wychowanie fizyczne VIa

Category: Klasa VI
  • Teacher: Dariusz Pszczelnik

Wychowanie fizyczne VId

Category: Klasa VI
  • Teacher: Monika Kołodziejczyk

Informatyka VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Przemysław Sujka

Religia VI

Category: Klasa VI
  • Teacher: Justyna Wójcik-Nurzyńska

Chemia VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Anna Sztobryn-Stępień

Zajęcia z wychowawcą VIIb

Category: Klasa VII
  • Teacher: Dorota Namysławska

Geografia VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Dorota Namysławska

Język angielski VIIb

Category: Klasa VII
  • Teacher: Edyta Stachyra

Język angielski VIId

Category: Klasa VII
  • Teacher: Edyta Stachyra

Matematyka VIIa

Category: Klasa VII
  • Teacher: Beata Jelinek

Matematyka VIId

Category: Klasa VII
  • Teacher: Aneta Cięszczyk

Etyka VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Małgorzata Łyjak

Matematyka VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Marzenna Gołota

Język polski VIIa i VIIb

Category: Klasa VII
  • Teacher: Monika Szalast

Język polski VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Beata Domańska

Język polski VIId

Category: Klasa VII
  • Teacher: Agnieszka Lenart-Kulawiak

Historia VIIa

Category: Klasa VII
  • Teacher: Paweł Miszczuk

Historia VIIb, VIIc i VIId

Category: Klasa VII
  • Teacher: Iwona Biłat

Język angielski VIIa

Category: Klasa VII
  • Teacher: Magdalena Bolibok

Muzyka VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Urszula Matwiejuk

Wychowanie fizyczne VIIb

Category: Klasa VII
  • Teacher: Dariusz Pszczelnik

Wychowanie fizyczne VIIa

Category: Klasa VII
  • Teacher: Monika Kołodziejczyk

Język angielski VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Wioletta Garbol

Zajęcia z wychowawcą VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Beata Domańska

Religia VIIa i VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Justyna Wójcik-Nurzyńska

Matematyka VIIb

Category: Klasa VII
  • Teacher: Ewa Goliszek

Fizyka VII (semestr I)

Category: Klasa VII
  • Teacher: Iwona Cisowska

Język hiszpański VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Małgorzata Konarzewska

Informatyka VII

Category: Klasa VII
  • Teacher: Przemysław Sujka

Informatyka VIIc

Category: Klasa VII
  • Teacher: Elżbieta Krzowska

Geografia VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Dorota Namysławska

Biologia VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Dorota Namysławska

Język angielski VIIIc

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Edyta Stachyra

Matematyka VIIId

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Beata Jelinek

Matematyka VIIb i VIIIc

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Aneta Cięszczyk

Etyka VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Małgorzata Łyjak

Język polski VIIIa

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Renata Billewicz

Język polski VIIIb

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Agnieszka Kutyła

Język polski VIIIc

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Renata Billewicz

Język polski VIIId

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Monika Szalast

Wychowanie fizyczne VIIIa i VIIIb

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Monika Kołodziejczyk

Informatyka VIIIa

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Elżbieta Krzowska

Wiedza o społeczeństwie VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Agnieszka Wacińska

Zajęcia z wychowawcą VIIIC

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Renata Billewicz

Historia VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Agnieszka Wacińska

Chemia VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Anna Sztobryn-Stępień

Matematyka VIIIa

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Marzenna Gołota

Język angielski VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Wioletta Garbol

Język hiszpański VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Małgorzata Konarzewska

Fizyka VIII (semestr I)

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Iwona Cisowska

Zajęcia kształtujące kreatywność VIIId

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Beata Jelinek

Doradztwo zawodowe VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Katarzyna Małyska

Informatyka VIIIb i VIIId

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Przemysław Sujka

Edukacja dla bezpieczeństwa VIII

Category: Klasa VIII
  • Teacher: Andrzej Abramowicz

Centrum Mistrzostwa Informatycznego

  • Teacher: Przemysław Sujka

Kurs programowania

  • Teacher: Przemysław Sujka

Zindywidualizowana ścieżka kształcenia

  • Teacher: Aneta Cięszczyk
  • Teacher: Iwona Cisowska
  • Teacher: Małgorzata Konarzewska
  • Teacher: Agnieszka Kutyła
  • Teacher: Dorota Namysławska
  • Teacher: Edyta Stachyra
  • Teacher: Anna Sztobryn-Stępień
  • Teacher: Agnieszka Wacińska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  • Teacher: Katarzyna Małyska

Rewalidacja

  • Teacher: Beata Domańska

Nauczyciele SP6

Category: Nauczyciele
  • Teacher: Przemysław Sujka